HER YENİ ÜRÜNLERİMİZ İÇİN KAMPANYALARI TAKİP EDİN…

Daha Fazlası

Toptan Giyim Satış Sitemiz Sektörde lider toptan iç giyim markaları satış ve bilgi içeren tanıtım ve kampanyasını yürütmektedir. 

Yeni İnciDagiMiorrePierre Cardin ve Kom iç giyim markalarını toptan olarak satışını gerçekleştiren firmamız % 100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile ve ücretsiz kargo ile adresinize göndermektedir.

iç çamaşırı markaları arasında yerini alan  Markamız Toptan ve Perakende olarak satışını yürütürken Güvenli Ödeme sistemlerini aktif  hale getirmiştir.

Online Giyim Alışveriş sitemizde İster Kredi Kartı ile İster Kapıda Ödeme Seçeneği ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Toptan Giyim Satışlarda Kapıda Ödeme Geçerli olmayıp sadece güvenli Online Kredi Kartı çekimi ve Nakit Ödeme Seçenekleri Geçerlidir.

Toptan Giyim Online Satış iç çamaşırı olarak hizmet verdiğimiz sitemizde her türlü ürün bilgisi ve satış noktasında bizlere soru iletebilirsiniz.Sipariş verebilirsiniz.

 

Toptan iç giyimToptan iç giyim sitemizde toptan olarak % 100 orjinal  iç çamaşırı toptan satışını gerçekleştirerek son 3 ay içerisinde 16 İl Bayisi yapılmıştır.

Yoğun ilginin devam etmesi üzerine tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyor saygılar diliyoruz.

İç Çamaşır Modellerinde, Gecelik ve Sabahlık  takımları, sütyen grupları, çorap ve çeyiz seti ürünleri ile kalitesini müşterilerine yansıtmayı başaran lider iç giyim markaları arasında yerinizi almıştır.

Fantazi Gecelik Takımları Fantazi Gecelik Takımları 5 ve Üzeri Alımlarda toptan olarak en uygun fiyatları sizlere yansıtabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

İç giyim yaz ve kış aylarında sürekli olarak kullanılan ve kişilerin en özel ürünleri arasında yer alan ve sağlıklı olması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra ise iç giyim ürünleri cilde direkt olarak temas ettiği için kumaş kalitesi ve içerdiği ürünler açısından da önemli olan ve anti alerjik özellik te de olmaları gereken giyim çeşitlerinden oluşmalıdır. Günümüzde ise birçok mağazada ya da çarşı pazarlarında iç çamaşır ürünleri satılmakta ve birçok kişi ucuz olduğu için bu tür yerlerden de bu ürünleri temin edebilmektedirler. İçgiyim konusunda da ülkemizde oldukça kaliteli ve özel ürünler üreten bazı yerli firmalarda bulunmaktadır.

Özellik ile yurt dışından getirilen ya da oralardan alınan ürünler ve birçok bu tarzda kullanılan çamaşırlar son derece ağlıksız ve zararlı maddeler içeren ürünlerden de meydana geldiği için iç giyim sektöründe de oldukça dikkatli olmamız gerekmektedir. toptan iç çamaşırı günümüzde ve ülkemiz de bulunan birçok firma kaliteli ürünleri ve özellik ile bayanların ilgili çekecek ve kaliteli modellerle birçok iç çamaşırı üretmekte ve onların beğenisine sunmaktadır.

Çocukları için ya da aile bireylerine uygun olan iç çamaşırları ürünlerini de size bahsedeceğim bir yerden de seçerek temin edebilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken öncelik ile polatyildiz.com.tr adresindeki web sitesini de ziyaret etmeniz yeterli olacaktır